Tilbud
Tandrems kit

Tandrems kit

751,56 DKK 1.156,25 DKK

Model/Varenr.: 10VKMA 06602
Lagerstatus: Varen er på lager.
stk.
Tandantal 148, Bredde [mm] 23
For Hydralisk stramning, med hydraulisk strammer, til motornr-> 1266127



Navn på fabrikantKrydsnummer
FORD1371753
FORD6M5G 6M250 AA
RENAULT74 38 610 041
RENAULT74 38 630 590
RENAULT74 39 135 036
RENAULT74 39 135 733
RENAULT74 39 146 376
RENAULT74 39 180 954
RENAULT77 01 471 519
RENAULT7701471519
VOLVO1271851
VOLVO271856
VOLVO272327
VOLVO30758260
VOLVO8610041
VOLVO8630590
VOLVO9135036
VOLVO9135036-3
VOLVO9146376
VOLVO9146376-0
VOLVO9180954


Lokation 18/9
Stock Location 18/9