ABS Føler for

ABS Føler for

389,00 DKK

Lagerstatus: Forventet levering 1-2 dage
stk.
Passer både højre og venstre

Mål
Længde [mm]: 692

OE referencer
OPEL 4418054
OPEL 93192439
RENAULT 8200184209
RENAULT 8200583498
RENAULT 8200675748
VAUXHALL 93192439
VAUXHALL 93858411
Passer på
 
Renault TRAFIC II kasse 2.0 120 hk benzin 2001-2017
Renault TRAFIC II kasse 1.9 82 hk diesel 2001-2017
Renault TRAFIC II kasse 1.9 101 hk diesel 2001-2017
Opel VIVARO Combi 1.9 80 hk diesel 2001-2017
Opel VIVARO Combi 1.9 101 hk diesel 2001-2017
Opel VIVARO kasse 1.9 101 hk diesel 2001-2017
Opel VIVARO Combi 2.0 120 hk benzin 2001-2017
Opel VIVARO kasse 2.0 120 hk benzin 2001-2017
Renault TRAFIC II kasse 2.5 135 hk diesel 2003-2017
Opel VIVARO Combi 2.5 135 hk diesel 2003-2017
Opel VIVARO kasse 2.5 135 hk diesel 2003-2017
Renault TRAFIC II Bus 2.0 114 hk diesel 2006-2017
Renault TRAFIC II kasse 2.0 90 hk diesel 2006-2017
Renault TRAFIC II kasse 2.0 114 hk diesel 2006-2017
Renault TRAFIC II kasse 2.5 146 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Combi 2.0 90 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Combi 2.0 114 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Combi 2.5 146 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Combi 2.0 117 hk benzin 2006-2017
Opel VIVARO kasse 2.0 117 hk benzin 2006-2017
Opel VIVARO kasse 2.0 90 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO kasse 2.0 114 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO kasse 2.5 146 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO kasse 2.5 114 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Combi 2.5 114 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Chassis 2.0 90 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Chassis 2.0 117 hk benzin 2006-2017
Opel VIVARO Chassis 2.0 114 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Chassis 2.5 114 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Chassis 2.5 146 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Chassis 1.9 101 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Chassis 1.9 82 hk diesel 2006-2017
Opel VIVARO Chassis 2.5 135 hk diesel 2006-2017
Lokation 15/3-B