Bremseskiver bag Sæt

Bremseskiver bag Sæt

925,00 DKK

Vejl. udsalgspris 1.695,00 DKK

Model/Varenr.: BDC5494
Lagerstatus: Varen er på lager.
stk.
Mål
Monteringsside :bagaksel
Bremseskivetype: fuld
Diameter [mm]: 280
Tykkelse [mm]: 12
Hulmønster/antal huller: 5/5
Tillægsartikel/Yderligere info. 2: med integreret hjulleje
Tillægsartikel/Yderligere info. 2: med ABS-sensorring

OE referencer
NISSAN 4320600QAB
NISSAN 4320600QAC
NISSAN 4320600QAD
OPEL 4408276
OPEL 4411910
OPEL 4413736
OPEL 4414633
RENAULT 7701206846
RENAULT 7711130076
GENERAL MOTORS 91159916
GENERAL MOTORS 91166212
GENERAL MOTORS 93161254
GENERAL MOTORS 93850649

Passer på

 
Renault TRAFIC II Chassis 2.0 117 hk benzin 2006-2016
Renault TRAFIC II Bus 1.9 82 hk diesel 2001-2016
Renault TRAFIC II Bus 1.9 101 hk diesel 2001-2016
Renault TRAFIC II Bus 2.0 120 hk benzin 2001-2016
Renault TRAFIC II kasse 2.0 120 hk benzin 2001-2016
Renault TRAFIC II kasse 1.9 82 hk diesel 2001-2016
Renault TRAFIC II kasse 1.9 101 hk diesel 2001-2016
Opel VIVARO Combi 1.9 80 hk diesel 2001-2016
Opel VIVARO Combi 1.9 101 hk diesel 2001-2016
Opel VIVARO kasse 1.9 80 hk diesel 2001-2016
Opel VIVARO kasse 1.9 101 hk diesel 2001-2016
Opel VIVARO Combi 2.0 120 hk benzin 2001-2016
Opel VIVARO kasse 2.0 120 hk benzin 2001-2016
Nissan PRIMASTAR Bus 2.0 120 hk benzin 2001-2016
Nissan PRIMASTAR Bus 1.9 80 hk diesel 2001-2016
Nissan PRIMASTAR Bus 1.9 101 hk diesel 2001-2016
Nissan PRIMASTAR kasse 1.9 82 hk diesel 2002-2016
Nissan PRIMASTAR kasse 1.9 100 hk diesel 2002-2016
Renault TRAFIC II kasse 2.5 135 hk diesel 2003-2016
Opel VIVARO Combi 2.5 135 hk diesel 2003-2016
Opel VIVARO kasse 2.5 135 hk diesel 2003-2016
Renault TRAFIC II Bus 2.5 135 hk diesel 2003-2016
Nissan PRIMASTAR kasse 2.5 135 hk diesel 2003-2016
Nissan PRIMASTAR kasse 2.0 120 hk benzin 2003-2016
Nissan PRIMASTAR Bus 2.5 135 hk diesel 2003-2016
Renault TRAFIC II Chassis 2.0 120 hk benzin 2001-2016
Renault TRAFIC II Chassis 1.9 82 hk diesel 2001-2016
Renault TRAFIC II Chassis 1.9 101 hk diesel 2001-2016
Renault TRAFIC II Chassis 2.5 135 hk diesel 2001-2016
Renault TRAFIC II Bus 2.0 90 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II Bus 2.0 114 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II Bus 2.5 146 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II kasse 2.0 90 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II kasse 2.0 114 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II kasse 2.5 146 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II Chassis 2.0 90 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II Chassis 2.0 114 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II Chassis 2.5 146 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Combi 2.0 90 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Combi 2.0 114 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Combi 2.5 146 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Combi 2.0 117 hk benzin 2006-2016
Opel VIVARO kasse 2.0 117 hk benzin 2006-2016
Opel VIVARO kasse 2.0 90 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO kasse 2.0 114 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO kasse 2.5 146 hk diesel 2006-2016
Nissan PRIMASTAR Bus 2.5 145 hk diesel 2006-2016
Nissan PRIMASTAR kasse 2.5 145 hk diesel 2006-2016
Nissan PRIMASTAR Bus 2.0 114 hk diesel 2006-2016
Nissan PRIMASTAR kasse 2.0 114 hk diesel 2006-2016
Nissan PRIMASTAR Bus 2.0 90 hk diesel 2006-2016
Nissan PRIMASTAR kasse 2.0 90 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II Bus 2.0 117 hk benzin 2006-2016
Renault TRAFIC II kasse 2.0 117 hk benzin 2006-2016
Opel VIVARO kasse 2.5 114 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Combi 2.5 114 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Chassis 2.0 90 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Chassis 2.0 117 hk benzin 2006-2016
Opel VIVARO Chassis 2.0 114 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Chassis 2.5 114 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Chassis 2.5 146 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Chassis 2.0 120 hk benzin 2006-2016
Opel VIVARO Chassis 1.9 101 hk diesel 2006-2016
Renault TRAFIC II Bus 2.5 114 hk diesel 2008-2016
Opel VIVARO Chassis 1.9 82 hk diesel 2006-2016
Opel VIVARO Chassis 2.5 135 hk diesel 2006-2016
 
Lokation 15/4-B